O Firmie

Podstawową wartością, na której firma Alfa Green  opiera swoje działanie jest niezmienne zaufanie, którym jesteśmy obdarzani przez naszych klientów.

Alfa Green jest wiodącym serwisem i dostawcą sprzętu medycznego KWAPISZ w Polsce.

Firma powstała w roku 2007. W roku 2013 przekształciła się w profesjonalny serwis pomp infuzyjnych, co radykalnie poprawiło bezpieczeństwo rynkowe naszej firmy i naszych klientów.

Usługi nasze niezmiennie cechuje wysoka stabilność dostaw oryginalnych części, jakość, niezawodność i łatwość obsługi serwisowanych urządzeń.

Firma zatrudnia unikalną grupę najwyższej klasy specjalistów ds. serwisu, których celem jest analiza zachodzących zjawisk w zakresie najczęściej występujących awarii,  wykluczanie ich oraz zwrot coraz to  nowocześniejszych i lepszych urządzeń.

Naszą główną linię usług  serwisowych stanowią rodziny pomp infuzyjnych. Są to pompy strzykawkowe produkowane w szerokim asortymencie przez firmę KWAPISZ. Rodziny pomp MONO i DUET ustanowiły standardy i wytyczyły kierunki rozwoju dla całej branży w Polsce.

Podstawową troską Alfa Green jest satysfakcja naszych klientów z eksploatacji naszych produktów i ciągłe podążanie za potrzebami rynku.