Wózki niemowlęce

Wózek szpitalny dla noworodków W-3100 marki KWAPISZ jest mobilnym stanowiskiem pielęgnacyjnym pozwalającym na wygodne i bezpieczne przemieszczanie noworodka w obrębie oddziału, zaczynając od sali porodowej, przez sale opieki pośredniej, aż do sali „matka z dzieckiem”. Niezastąpiony na OIOM-ach noworodkowych w fazie poinkubatorowej. Umożliwia łatwy dostęp pielęgnacyjny dla matki, która nie wstaje z łóżka poprzez możliwość najazdu z łóżeczkiem noworodkowym na łóżko matki. Możliwa jest doskonała obserwacja noworodka (przeźroczyste ścianki), konstrukcja jest zwarta i stabilna zapewniająca pełne bezpieczeństwo noworodkom. Mobilność łóżeczka zapobiega zakażeniom krzyżowym przez eliminowanie konieczności przekładania noworodka z jednego łóżeczka do drugiego. Konstrukcja łóżeczka pozwala na ułożenie noworodka w dwóch pozycjach.

Specyfikacja i funkcje

Wykonany ze stali nierdzewnej chromowanej (stal badana na zawartość soli chromu redukowana do wartości 0,1 ug\cm2 w procesie CR +3), pozbawiony związków mutagennych i rakotwórczych, wyposażony w 4 kółka na łożyskach kulkowych o średnicy 110 mm ( w tym 2 z hamulcem), bieżnik wykonany z gumy termoplastycznej. Konstrukcja stelaża umożliwia:

najechanie kojcem nad łóżko matki

przechowywanie łóżeczek w systemie najazdowym poprzez wsunięcie jednego stelaża w drugi stelaż, w celu zmniejszenia powierzchni magazynowej zajmowanej przez łóżeczka

Wanienka(kojec)

WANIENKA wykonana z przeźroczystej pleksi, gdzie wszystkie krawędzie, zagłębienia i uwypuklenia mają łagodne zaokrąglone kształty, trwała nie zmieniająca struktury podczas użytkowania, zachowuje trwałość przy demontażu łóżeczka do dezynfekcji.

Materac

Wykonany z pianki poliuretanowej, tkaniny wodoszczelnej, bakteriostatycznej, niepalnej, charakteryzująca się wysoką oddychalnością. Dostępny w dwóch kolorach : białym i seledynowym.

DODATKOWE INFORMACJE

Produkt zgłoszony jako wyrób medyczny klasy I do Urzędu Rejestracji Wyrobów Medycznych.

Wózek rehabilitacyjny dla noworodków W-3100 spełnia wymagania następujących norm zharmonizowanych z Dyrektywą 93/42/EEC:

PN-EN ISO 10993-1:2010

PN-EN ISO 14971:2012